Lapkričio 6-10 d. mokyklos pedagogų komanda – direktorė Kristina Kanclerytė-Bačkevičienė, dailės ir technologijų mokytoja Aušrinė Mongirdaitė, fizikos ir matematikos mokytoja, robotikos būrelio vadovė Skaistė Lukenskaitė, pradinių klasių mokytoja ir STEAM būrelio vadovė Sonata Urbonavičienė, dalyvavo Erasmus+ programos kursuose „STEAM ir verslumo ugdymas“ Valensijoje (Ispanija), kurių metu sėmėsi tarptautinės patirties apie:

– STEAM projektų planavimą, organizavimą ir įgyvendinimą;

– XXI amžiuje reikalingų kompetencijų ir įgūdžių ugdymą;

– verslumo ugdymą;

– vizualinių įrankių, tokių kaip minčių žemėlapiai, panaudojimą ugdymo procese.

Taip pat, vizito metu pedagogės aplankė dvi mokyklas: Mare de Deu del Olivar II (Alaquas, Ispanija) ir Colegio Pureza de Maria (Valensija, Ispanija). Buvo sutarta dėl ateities bendradarbiavimo organizuojant pedagogų ir mokinių Erasmus+ projektines veiklas. Jau 2024 m. pavasarį į vieną iš jų vyks kita pedagogų komanda darbo stebėsenos vizitui.

Įkvėpimo, kaip organizuoti patyrimines veiklas mokiniams, ieškota Valensijos menų ir mokslo centre.

Erasmus+ akreditacija ir numatytos veiklos suteikia galimybę mūsų mokyklai plėsti socialinių partnerių tinklą ugdymo bei projektinių veiklų organizavimo tikslais. Mokyklos pedagogams ir mokiniams sudarytos sąlygos tobulinti asmenines ir dalykines kompetencijas, plėsti tarpkultūrinį pažinimą, tobulinti užsienio kalbų įgūdžius. Tikime, kad Erasmus+ veiklų metu įgyta tarptautinė patirtis padės sėkmingai įgyvendinti pokyčius mūsų progimnazijoje.

Categories: ErasmusNaujienos