Darbo užmokestis

Informacija apie Kauno Pilėnų progimnazijos darbuotojų atlyginimus pateikiama vadovaujantis Teisės gauti informaciją iš valstybės ir savivaldybės institucijų ir įstaigų įstatymu ir Vyriausybės nutarimu patvirtintu Bendrųjų reikalavimų valstybės ir savivaldybių institucijų ir įstaigų interneto svetainėms aprašu.

Kauno Pilėnų progimnazijos darbuotojų vidutinis mėnesinis bruto (neatskaičius mokesčių) darbo užmokestis (Eur) :

2022 m. ketvirčiai

Pareigos

I ketvirtisII ketvirtisIII ketvirtisIV ketvirtis
Etatų skaičiusVidutinis mėnesinis darbo užmokestis (Eur)Etatų skaičiusVidutinis mėnesinis darbo užmokestis (Eur)Etatų skaičiusVidutinis mėnesinis darbo užmokestis (Eur)Etatų skaičiusVidutinis mėnesinis darbo užmokestis (Eur)
Direktorius1,003040,26
Direktoriaus pavaduotojai ugdymui2,002803,78
Direktoriaus pavaduotojas ūkio reikalams1,001956,61
Mokytojas38,011696,97
Bibliotekininkas1,251575,09
Psichologas1,001902,31
Logopedas1,001802,76
Socialinis pedagogas1,001786,43
Mokytojo padėjėjas1,751176,62
Administratorius1,001065,19
Laborantas0,50836,60
Raštvedys0,251049,80
Dokumentų specialistas1,251483,42
Archyvaras0,251464,01
IT sistemų administratorius1,251743,64
Ūkio darbininkas1,001045,27
Budėtojas2,00730,00
Valytojas10,00752,06
Kiemsargis1,00779,77
Call Now Button Skip to content