Visi Kauno Pilėnų progimnazijos pradinių klasių mokiniai ir mokytojos gegužės 22 dieną sulaukė garbios viešnios – rašytojos Vitalijos Tarutienės. Mokiniai noriai skaito šios autorės knygas, domisi jos kūryba. Rašytoja pristatė naujausią savo knygą ,,Apie save ir giminę mano plačią“, papasakojo apie išgyventus skaudulius dėl nepagarbos gyvūnams. Jos knygose pulsuoja pagarba ir meilė šeimos nariams, mylimiems augintiniams. Mokiniai labai šiltai bendravo su autore, uždavė daug klausimų, pasidalino mintimis apie savo augintinius. Mokyklos direktorė Kristina Kanclerytė-Bačkevičienė nuoširdžiai padėkojo rašytojai už malonų vizitą, palinkėjo sveikatos ir puikių kūrybinių metų. Džiaugiamės mokinių susikaupimu, gebėjimu išgirsti gyvą žodį ir parodyti pagarbą. Autorė palinkėjo mokiniams ir vasarą nesiskirti su knyga.