Visą vasario mėnesį mokykloje vyko akcija, skirta saugaus interneto mėnesiui paminėti „Kurkime geresnį internetą kartu“. Akcijos tikslas – atkreipti dėmesį į aktualius skaitmeninius iššūkius, skatinti saugesnį vaikų naudojimąsi internetu ir skaitmeninėmis technologijomis. Į renginius buvo įtraukti visi mokyklos mokiniai. Vyko įvairios šviečiamosios veiklos: inovatyvios edukacinės pertraukos 1–4 kl. mokiniams „Draugiškas internetas“, „Langas į ateitį“; klasės valandėlės 5 kl. mokiniams „Kad internetas netaptų priešu“; integruotos dorinio ugdymo (etikos/tikybos) pamokos su LIONS QUEST prevencine programa „Saugumas internete” 6–8 kl. mokiniams. Renginius vainikavo mokinių refleksija mokyklos erdvėse.

Categories: LionsNaujienos