2023-06-08 4a, 4b, 4c klasių mokiniai, vadovaujami mokytojų R. Mickūnienės, N. Bartkaitienės ir J. Karvelienės pristatė projektą-šventę „Pradine, sudie“. Mokyklos direktorė Kristina Kanclerytė-Bačkevičienė pasveikino susirinkusiuosius į šventę, pasidžiaugė, kad visi 4-okai sėkmingai įveikė pradinio ugdymo programą, įteikė padėkos raštus, palinkėjo sėkmės tolimesniame mokymosi kelyje. 4-ųjų klasių mokinių tėvų atstovai padėkojo mokyklos vadovams už profesionalumą, dalykiškumą, šiltą bendravimą, puikias, saugias ugdymosi sąlygas ir padovanojo ugdymo įstaigai suolelį, palinkėdami, kad šią gražią tradiciją tęstų ir kitos mokinių laidos. Surengtą mokinių koncertą palydėjo gausūs susirinkusiųjų mokinių tėvelių ir kitų svečių aplodismentai. Šaunieji ketvirtokai, būdami pakilios nuotaikos, išskubėjo pasitikti vasaros.