Sparčiu žingsniu artėja advento laikotarpis – džiuginantis, prasmingas ir visų vaikų laukiamas.

Tačiau šis laikotarpis ligoninėje gulintiems vaikams pakankamai liūdnas. Sergantys vaikai negali grožėtis šventiškai išpuoštu miestu, džiaugtis baltutėliu sniegu, linksmai skrieti rogutėmis nuo kalnelio. Tik dėka gerų žmonių dėmesio, atjautos, sergančių vaikų kasdienybė ir stebuklo laukimas tampa jaukesniu ir lengvesniu išbūti gydymo laiką.

Tradiciškai kasmet mūsų mokyklos bendruomenė prisimena mažuosius ligoniukus, kuriuos globoja paramos ir labdaros fondas „Mamų unija“.

Kviečiame ir šiemet prisijungti prie šios kilnios akcijos ir nudžiuginti ligoninėje šventinį laikotarpį leidžiančius vaikus, kurie lygiai taip pat, kaip ir visi kiti, labai laukia Kalėdų ir tiki stebuklais.

Sergantiems vaikams tinkamų dovanų sąrašą rasite prisegtame dokumente. Mažuosius ligoniukus labai nudžiugintų ir jūsų vaikų kurti atvirukai su palinkėjimu, gražiais žodžiais sergančiam draugui.

Dovanėles, atvirukus atneškite klasės auklėtojai iki gruodžio 6 d.

Primename, kad daiktai turi būti nauji, nenaudoti, nepakuokite daiktų į dovanų popierių, atneškite popieriniuose ar plastikiniuose maišeliuose.

Jūsų surinktos dovanos užpildys Advento kojinaites, pakabintas ant kiekvieno sergančio vaiko palatos durų rankenos. Kiekvieną ankstyvą advento rytą fondo „Mamų unija“ nykštukai pasirūpins pripildyti džiaugsmą dovanojančias kojinaites Jūsų dovanėlėmis!

Kiekviena dovanėlė bus išties stebuklinga, nes ji bus dovanota Jūsų!

Tai toks stebuklingas metas! Patirkime jį visi kartu.