Sausio 16 d. Kauno Pilėnų progimnazijoje lankėsi teismo medicinos gydytojas, nepriklausomas teismo medicinos ekspertas Gregoire Abi Chaker. Susitikime su 5–6 klasių mokiniais jis papasakojo apie savo darbą, profesijos subtilybes, tačiau pagrindinis tikslas buvo mokiniams suteikti žinių apie žalingų įpročių žalą, poveikį žmogaus organizmui ir visuomenei. Daug dėmesio savo pranešime teismo ekspertas skyrė jaunimo tarpe paplitusioms elektroninėms cigaretėms, rūkymui, taip pat alkoholio ir kitų psichiką veikiančių medžiagų vartojimui. Gregoire Abi Chaker labai įdomiai ir įtaigiai perteikė informaciją, parodė ir papasakojo kaip atrodo nuo žalingų įpročių mirusių žmonių vidaus organai. Tikime, kad šio susitikimo metu gauta informacija turės teigiamą poveikį, o mokiniai ir ateityje rinksis sveiką gyvenimo būdą.

Džiaugiamės, kad mūsų mokykloje formuojamos socialinė, emocinė ir sveikos gyvensenos kompetencijos.