Vasario 12 d. 1b klasės mokiniai (mokytoja Nijolė Bartkaitienė) kartu su savo tėveliais šventė Šimtadienį. Nuo pat ryto pirmokėliai sprendė užduotis, kad galėtų patekti į klasę. Pagal spalvas vaikai susiskirstė į grupeles. Vėliau prie jų prisijungė ir tėveliai. Buvo smagu kartu iš geometrinių figūrų sudėlioti paveikslėlį, knygelėse ieškoti žodžių su dvibalsiais, iš laikraščių iškirpti skaičius iki 100. Komisijai (kurią sudarė tėveliai) susumavus rezultatus, paaiškėjo, kad nugalėjo draugystė. Visi pasivaišino ypatingai skaniais grybukais, kurių net 100 iškepė Vakarės mama. Tėveliams patiko vaikų atlikta daina „Šimtakojis“, vaidinimas „Zuikis Puikis“. Pirmokėliai džiaugėsi spalvingomis padėkomis už aktyvų dalyvavimą šventėje bei atliktus darbelius iš 100 daiktų.