Per mokinių rudens atostogas aštuntų ir septintų klasių mokiniai, vyko į ekskursiją po Estiją. Jie aplankė Talino miestą, kuris garsėja vienu gražiausiu visose Baltijos šalyse senamiesčiu, įtrauktu į UNESCO pasaulio paveldą. Mokiniai apžiūrėjo architektūrinius objektus, aplankė unikalų Hidroplanų muziejų, galėjo iš vidaus patyrinėti tikrą povandeninį laivą ,,Lembit“, apžiūrėti kitus eksponatus.

Mokiniai kupini įspūdžių keliavo po Tartu senamiestį ir pastebėjo, kad šis miestas savo architektūra labai skiriasi nuo Talino. Pirmiausia aplankėme didžiausią Baltijos šalyse mokslo centrą ,,AHHAA“. Pabuvojome kreivų veidrodžių karalystėje, važinėjomės dviračiu ant lyno, bandėme rasti kelią veidrodžių labirinte, patyrėme žemės drebėjimą ir dar daug ką išbandėme.

Vaikams taip pat patiko Ledynmečio centras. Jie ne tik apžiūrėjo gyvūnus – originalaus dydžio mamutą, priešistorinį elnią, urvinį liūtą, žmogaus veiklas bei vaikų žaidimus ledynmečiu, bet galėjo pajusti kiekvieno gyvūno skleidžiamą kvapą, paliesti jų kailį.

Ši ekskursija – tai integruotos lietuvių kalbos, anglų kalbos bei istorijos pamokos. Kelionėje visi džiaugėsi geru mikroklimatu, mokinių kultūra.