Kovo 22 diena – Pasaulinė vandens diena, kurios tikslas skatinti kiekvieno sąmoningą požiūrį į didžiulę vandens svarbą.

Apie 97% viso vandens Žemėje yra jūrose ir vandenynuose, likę 3% –- gėlo vandens ištekliai.

Lietuva yra viena iš nedaugelio Europos valstybių, kur gyventojai naudojasi požemio vandens ištekliais.

Mūsų mokykloje taip pat minima ši diena, kurios tikslas atskleisti mokyklos bendruomenės požiūrį į vandenį, skatinti keisti savo įpročius ir mažinti kasdienį netikslingą vandens suvartojimą.

Šiuo tikslu mokiniai apklausė mokyklos bendruomenę, vaišino vandeniu, siekdami nustatyti, kuris vanduo yra skanesnis, gal ir dažniau vartojamas.

Mokiniai ugdėsi komunikavimo, pažinimo, emocines ir sveiko gyvensenos kompetencijas.

Pirmą vietą užėmė – mineralinis vanduo ,,Neptūnas”.

Antrą vietą užėmė – mineralinis vanduo ,,Birutė”.

Mažiausiai populiarus buvo mineralinis vanduo ,,Vytautas”.

Categories: ErasmusNaujienos