Vasario 21-ąją Jungtinės Tautos yra paskelbusios Tarptautine gimtosios kalbos diena. Visame pasaulyje minimos Lietuvių kalbos dienos. Mūsų mokykloje šiomis dienomis susumuojami Lietuvių kalbos savaitės renginių rezultatai.

Net trisdešimt vienas 5-8 klasių mokinys savo jėgas išbandė Lietuvių kalbos olimpiadoje. Geriausiai užduotis atliko ir savo grupių laureatais tapo: 5 klasių – Gabrielė Danilaitė ir Viltė Lesniauskaitė, 6 klasių – Barbora Kalvaitytė, 7 klasių – Lukas Milbutas, 8 klasių – Matas Lesniauskas, Lauryna Rudzevičiūtė ir  Ela Jankutė.

Meninio skaitymo konkurse savo gebėjimą pertekti meninį tekstą demonstravo 19 mokinių. Džiugino daugelio skaitovų pasirodymai, o savo grupėse buvo geriausi šie skaitovai: 5 kl. – Dorotėja Urbanavičiūtė, 6 kl.- Martynas Marcinkevičius ir Gabrielė Vilčinskaitė, 7 kl.- Benas Baliulis ir 8 kl. – Amanda Bižytė.

Lietuvių kalbos savaitės metu buvo aptarti Epistolinio rašinio konkurso rezultatai. Geriausiai laišką ateinančioms kartoms apie pasaulį, kurį joms paliksime, parašė 6c klasės mokinė Barbora Kalvaitytė. Jos darbas pateiktas Tarptautinio konkurso Kauno miesto etapui.

Na, o  Lietuvių kalbos savaitės renginius vainikavo europarlamentaro Liudo Mažylio inicijuotam konkursui „Už ką esu dėkingas Lietuvai“ pateiktų eilėraščių, skirtų Lietuvai, pristatymas mokyklos erdvėse.

Sveikiname visų konkursų laureatus ir linkime jiems puikiai pasirodyti Kauno miesto etapuose.

Lietuvių kalbos mokytojos Danutė Balčiūnienė, Evelina Belevičienė, Gražina Kaštalinovienė.