Lapkričio 17 d. 7a ir 7c klasių mokiniai dalyvavo komandos formavimo edukacijose Vinetu kaime – gyvosios indėnų istorijos muziejuje po atviru dangumi. Mokiniai susižinojo apie indėnų istoriją, kultūrą ir tradicijas. Susėdę aplink laužą indėniškame tipyje, dalyvavome indėnų būgnų rituale, mokėmės pajausti vieni kitų būgnų ritmus net užsimerkę. Taip pat išbandėme savo miklumą šaudydami iš lanko, o drąsiausieji pamėgino nuraminti savo protą basi stovėdami ant vinių. Po visų pramogų ir skanių pietų Vinetu kaime, savo pažintinę ekskursiją tęsėme Kretingoje. Aplankėme Kretingos krašto ir Šiaurės vakarų Žemaitijos archeologijos, etnografijos, istorijos muziejų bei įspūdingą Kretingos Žiemos sodą. Išvyką baigėme pasivaikščiojimu po Kretingos miestą, Pranciškonų vienuolyno teritoriją.