Balandžio 4 d. Kauno Pilėnų progimnazijoje pamokos vyko kitaip nei įprasta – vyko „Karjeros diena“, kurios metu progimnazistų tėveliai ir jų kolegos vedė pamokas apie savo profesijas, supažindino mokinius su jų ypatumais bei atsakė į daugybę mokiniams rūpimų klausimų. Dėka tėvelių bendruomenės, visos mokyklos mastu, mokiniai turėjo galimybę pažinti 42 profesijas iš įvairių sričių: valstybės tarnybos bei krašto apsaugos, grožio paslaugų, medicinos bei farmacijos, vadybos, pardavimų ir finansų, mokesčių, maisto gamybos, energetikos, švietimo, leidybos ir spausdinių gamybos, IT, kinologijos ir kitų. Po šios dienos visi buvo kupini įspūdžių: mokiniai – tiek daug naujo sužinoję apie galimybes, kur gali atrasti save gyvenime, tėvai – prasmingai praleidę laiką mokykloje bei išbandę mokytojo profesiją. Dėkojame tėveliams už iniciatyvas ir dalinamės akimirkomis iš šios puikios bendruomeniškumo dienos.