7a ir 8a klasių mokiniams Lietuvos Respublikos Seime buvo organizuota integruota istorijos-matematikos pamoka „Pažink valstybę“. Mokiniai namuose išanalizavo istorijos-matematikos dalykų užduotis, kurias turėjo atlikti apsilankę Lietuvos Respublikos Seime. Kontekstinėje pamokoje susipažino su Seimų istorija, Seimo narių, komitetų veikla, bendravo su Seimo nare Orinta Leipute. Spaudos konferencijų salėje imitavo spaudos konferenciją: atsakinėjo į vienas kitam sugalvotus klausimus. Didžiausią įspūdį mokiniams paliko istorinė Kovo 11-osios salė, kur buvo paskelbtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo aktas.

Ši pamoka padėjo ugdyti mokinių vertybines nuostatas ir tobulinti pažinimo, pilietiškumo, kūrybiškumo bei komunikavimo kompetencijas.