Gražinos Sviderskytės knygos „Darius ir Girėnas. Istorija ir legenda“ garsiniai skaitymai Eigulių bibliotekoje.

Graži ilgametė draugystė sieja Pilėnų progimnaziją su Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Eigulių padaliniu. Mokiniai noriai ją lanko, skaito knygas, dalyvauja renginiuose, bendruose projektuose.

2023 m. kovo 15 d. 3c kl. jaunieji skaitytojai su mokytoja Sonata Urbonavičiene dalyvavo Gražinos Sviderskytės knygos „Darius ir Girėnas. Istorija ir legenda“ garsiniuose skaitymuose. Mokiniai kruopščiai ruošėsi susitikimui, klasėje atliko kūrybinius darbus minėta tematika. Aktyviai dalyvavo viktorinoje, teisingai atsakė į klausimus ir buvo pamaloninti saldžiais prizais. Džiugu, kai mokiniai supranta, jog knygos augina ir ugdo žmogų.