Birželio mėn. 22 dieną progimnazijos mokslo metus vainikavo 8-tokų Pagrindinio išsilavinimo pažymėjimų I pakopos įteikimo šventė. Per septintokų iškeltų juostų koridorių aštuntokus į salę lydėjo auklėtojos R. Butiškytė ir G. Kaštalianovienė.

Kiekvieną dieną skambėjęs mokinių juokas ir išdaigos nurimo. Aštuntokai atrodė susikaupę, mąslūs. Aštuoneri metai praleisti progimnazijoje paliko savo pėdsaką. Sunku skirtis su draugais ir mokytojais, palikti vaikystės pasaulį, čia kurtas svajones.

Daug gražių žodžių ir palinkėjimų skambėjo renginio metu. Mokyklos direktorė palinkėjo aštuntokams įveikti naujus iššūkius, būti savimi. Tėveliai taip pat džiaugėsi savo atžalomis, sėkmingai įveikusiomis šį nelengvą mokymosi etapą. Septintokai nuoširdžiai pasveikino išeinančius aštuntokus ir atidžiai klausėsi šmaikštaus jų testamento, perėmė simbolinį mokyklos raktą. Dėkojame jiems.

Vėliau šventė persikėlė į mokyklos Rožių kiemelį, čia visi fotografavosi prie aštuntokų mokyklai padovanoto suoliuko ir stebėjo jų paleistus į dangų balionus, savo ateities svajones.