Kauno Pilėnų progimnaziją kovo 6 d. aplankė ilgai lauktas svečias – rašytojas Vytautas Račickas. Prieš gerą mėnesį mokiniai buvo supažindinti su visomis progimnazijos bibliotekoje turimomis rašytojo knygomis. Buvo parengta rašytojo knygų paroda. Visi labai noriai jas skaitė, kad galėtų pabendrauti su autoriumi, paklausti klausimų. Rašytojas aplankė 2a klasės mokinių kūrybinių darbų parodą, eksponuojamą  progimnazijos erdvėse, skirtą susitikimo su rašytoju Vytautu Račicku garbei. Pirma pamoka vyko visiems progimnazijos pirmaklasiams, antra – visiems antraklasiams, trečia – trečiaklasiams, ketvirta – ketvirtaklasiams. Pradinių klasių mokytojos pasidžiaugė savo mokinių užduodamais įdomiais ir gerai apgalvotais klausimais. Skaitymo skatinimo pamokos, gilūs, bet linksmi  vaikiškų knygų autoriaus patarimai mažiesiems labai patiko. Svečias palinkėjo savo jauniesiems skaitytojams lavinti vaizduotę, skaitant knygas. Progimnazijos direktorė Kristina Kanclerytė-Bačkevičienė  ir jaunieji skaitytojai nuoširdžiai padėkojo garbiam svečiui už nepakartojamas ir labai prasmingas akimirkas.