Pirmosios 100-tas dienų mokykloje pirmokams yra ypatingai svarbios, nes kiekvieną dieną atrandame kažką naujo ir netikėto. Su kiekviena diena susirenkame neįkainojamos patirties, kuri mažuosius mokinukus veda tik į priekį ir augina nuostabiais, protingais, sėkmingais žmonėmis.

1a ir 1b klasių mokiniai jau mokosi 100 dienelių mokykloje, kurias nusprendė paminėti tradicinėje šventėje „Pirmokų šimtadienis“. Šventei pasiruošti padėjo mokytojos J. Gulbinienė ir D. Juknevičienė, mokinių tėveliai.

„Pirmokų šimtadienyje“  mokiniai atliko įvairias lietuvių k., matematikos, dailės ir technologijų, fizinio lavinimo ir kitas kūrybines užduotis, jiems padėjo tėveliai, kurie aktyviai dalyvavo šventėje.

Mažuosius mokinukus sveikino Pilėnų progimnazijos direktorė Kristina Kanclerytė-Bačkevičienė ir progimnazijos direktoriaus pavaduotoja Anaita Blauzdžiūnienė linkėdamos sėkmingo kelio į mokslo ir žinių šalį.

Smagi šventė „Pirmokų šimtadienis“ visiems dalyvavusiems paliko malonius įspūdžius.