Penktadienį, gruodžio 8 d., 6b klasės mokiniai pasidovanojo sau Kalėdinę dovaną vykdami į Galvosūkių ir pabėgimo kambarius. Čia jų laukė begalės išbandymų įveikiant paslaptimis apgaubtas užduotis. Mokiniai susiskirstę į tris grupes ryžosi su kuo mažesniu skaičiumi pagalbų išsilaisvinti iš „Hario Poterio“, „Alisa stebuklų šalyje“ ir „Mafijos“ kambarių. Lavindami bendradarbiavimo komandoje įgūdžius visi vaikai sėkmingai įveikė užduotis.

Lankydamiesi centre vaikai susipažino su pramogų verslo organizatoriaus profesija, atrado galimybę patys save išbandyti realioje darbinėje veikloje.

Kupini nekasdieninio jaudulio ir teigiamų emocijų pertekliaus mokiniai pasiryžo dar ne kartą išbandyti savo jėgas įveikdami ekstremalias užduotis paslapčių kambariuose.

Categories: Ugdymas karjerai