Gruodžio 23 dieną 7a, 8a klasių mokiniai ir mokytojai Juozapas Blauzdžiūnas, Regina Butiškytė edukacinės išvykos į Vilnių metu dalyvavo apžvalginėje ekskursijoje „Valdovų rūmai“, susipažino su kalėdiniu Vilniumi.

Mokiniai tobulino pažinimo, kultūrinę bei socialinę, emocinę ir sveikos gyvensenos kompetencijas. Visiems patiko nedidelėmis grupelėmis pasivaikščioti po Vilniaus senamiestį, grožėtis šventinėmis dekoracijomis, architektūriniais pastatais ir labai originaliai išpuoštu kalėdiniu Vilniumi.

Kai kurios mintys iš refleksijos:

Nilas, 7a. Buvo įdomu klausytis gidės pasakojimo Valdovų rūmuose.

Edvinas, 8a: Labai patiko kelionė į Vilnių. Sužinojau, kaip buvo statomi pastatai, kaip amžiams bėgant keitėsi Valdovų rūmai, kokie buvo naudojami buities daiktai.

Arijielė, 7a, Paulina, 8a. Labai patiko apžvalgos bokštas. Buvo smagu keliauti su kita klase.

Gretė, 7a. Aš sužinojau, kokie kunigaikščiai gyveno Valdovų rūmuose, pamačiau Valdovų rūmų rūsį, kambarius, sužinojau, kaip svečiai sveikinosi su kunigaikščiais.

Samanta, 8a. Su draugais pasidarėme gražių nuotraukų, kuriomis dalinamės…