Džiaugiamės ir didžiuojamės, galėdami pristatyti ugdymo(si) aplinkas (matematikos, lietuvių kalbos, pradinių klasių ir Informacinio centro kabinetai), praturtintas moderniomis IKT priemonėmis bei ergonomiškais baldais, kurios padės mokytojams taikyti inovatyvius darbo pamokose metodus ir palengvins ugdymo diferencijavimą ir individualizavimą, kad kiekvienas mokinys atsižvelgdamas į savo individualius gebėjimus turėtų sąlygas tobulėti, motyvuos mokinius mokytis, siekti aukštesnių ugdymosi rezultatų bei sekti savo pažangą.

Šios naujovės mokykloje diegiamos ir finansuojamos iš ES struktūrinių fondų/ Europos socialinio fondo lėšų bendrai finansuojamo projekto Nr. 09.2.1-ESFA-V-719-01-0001 „Kokybės krepšelis”.