Ši savaitė Kauno Pilėnų progimnazijoje neeilinė – tai Gimtosios kalbos savaitė. Ją pradėjome Meninio skaitymo konkursu. Geriausi mokyklos skaitovai tradiciškai rinkosi mokyklos bibliotekoje, tad kartu galėjome pasigrožėti čia veikiančia dailės ir rusų kalbos mokytojų mokinių parengta knygų skirtukų paroda. Dvidešimt skaitovų iš 5-8 klasių deklamavo lietuvių poetų eilėraščius, nuspalvindami juos savo patirtimi ir išgyventomis emocijomis. Dalyviai atskleidė savo kūrybingumo bei socialines kompetencijas. Džiaugiamės, kad visiems puikiai pavyko, ir sveikiname tuos, kurie šįkart pasirodė geriausiai. Konkurso laureatais tapo 5c klasės mokiniai Martynas Marcinkevičius ir Meda Kiudytė, 5a klasės mokinė Gabrielė Vilčinskaitė ir 6 c klasės mokiniai Ugnė Janutytė bei Lukas Petrov. Laukiame kitų Gimtosios kalbos savaitės konkursų ir visiems dalyviams linkime gerų rezultatų.