Lapkričio 22 d.  patys mažiausieji mokyklos mokiniai – pirmokai su savo mokytojomis I. Norvydiene, J. Ąžuolaitiene ir B. Žatkevičiene, lankėsi Juozo Vitkaus inžinerijos batalione ir susipažino su kario profesija. Kariniame dalinyje  mokiniai susipažino su inžinierine technika, apžiūrėjo moderniausią Baltijos šalyse cheminio užterštumo švarinimo įrangą.  Vaikai patys turėjo galimybę užsidėti neperšaunamas liemenes, apžiūrėti šarvuočius, ginklų ir karinės aprangos ekspozicijas. Pirmokėliai išbandė jėgas ir pasijuto tikrais kariais karinėje žaidimų aikštelėje. O po žaidimų, įsiamžinę prie maskuojamojo tinklo, jėgas atgavo valgydami kareivišką košę su šilta arbata. Daug ką sužinojome, išbandėme, smagiai praleidome laiką.

Categories: Ugdymas karjerai