Birželio 6 d. (antradienį) 16.00 – 20.00 val. 110 kab. vyks mokyklinių uniformų užsakymas-primatavimas. Uniformas galima užsisakyti mokykloje arba elektroninėje prekyboje. Atsiskaitymas grynaisiais pinigais arba pavedimu.

16.00 – 17.00 val. I kl.

17.00 – 18.00 val. II – IV kl.

18.00 – 20.00 val. V – VIII kl.

Esant keblumams dėl nurodyto laiko, galima atvykti birželio 6 d. Jums patogiu laiku iki 20.00 val.

Pridedamas kainoraštis.

UAB „SAVITAS STILIUS“ ELEKTRONINĖ UNIFORMŲ PARDUOTUVĖ

Labai džiaugiamės būdami Jūsų mokyklos bendruomenės dalimi, todėl stengiamės nuolatos tobulėti. Nuo šiol užsisakyti savo mokyklos uniformą tapo dar lengviau ir patogiau. Pristatome elektroninę UAB  „Savitas Stilius“ uniformų parduotuvę, kurioje galite užsisakyti savo mokyklos uniformą  https://uniformos.savitasstilius.lt/

Jūsų mokyklai – skirtas unikalus registracijos kodas (202109), kuris bus reikalingas vienkartinei registracijai, jį suvesti reikia puslapio skiltyje „Mokykloms“ prisijungiant sekantį kartą reikės suvesti tik prisijungimo duomenis.

• Sėkmingai prisiregistravę viršutiniame meniu turite matyti savo mokyklos emblemą ir pavadinimą meniu viršuje ir ant jų PASPAUSTI.
  • Tuomet pateksite į savo mokyklos paskyrą, kurioje galėsite išsamiai apžiūrėti ir išsirinkti tinkamą uniformos modelį ir dydį.
  • Apmokėti už prekes galėsite saugiai bankiniu pavedimu arba per Paysera sistemą, pasirinkti tinkamą pristatymo būdą.
  • Be savo mokyklos uniformos elektroninėje parduotuvėje taip pat bus galimybė įsigyti klasikinių gaminių (be mokyklos logo), kurie gali tarnauti tiek kaip mokyklinė uniforma, tiek kaip laisvalaikio apranga.
  • Galima pateikti ir didesnius užsakymus per elektroninę parduotuvę (pvz. klasės) tuomet siuntimo mokestis būtų minimalus.
  • Kilus neaiškumams dėl uniformos pasirinkimo ar užsakymo galite rašyti elektroniniu paštu uniformos@savitasstilius.lt arba telefonu +37068210490
  • Jūsų mokyklos kodas 202109
Categories: NaujienosUniformos