Spalio 11 dieną šaunus mūsų puikiai besimokančių ir didžiausią pažangą padariusių mokinių būrys išsiruošė į Dzūkijos sostinę Alytų. Nepaprastai įdomių Dzūkijos dvaro edukacinių programų metu vaikai piešė smėlio paveikslus, susipažino su karaimų nacionaliniu paveldu, patys kepė ir ragavo kibinus, grožėjosi upių tėvo Nemuno panoramomis. Kiek vėliau pasivaikščioję aukščiausiu Lietuvoje pėsčiųjų tiltu, mūsų šaunuoliai dar turėjo jėgų įkopti į Alytaus piliakalnius, išbandyti Kurorto parko atrakcijas. Tokios kelionės – puikus būdas ugdyti vaikų bendradarbiavimo, pažinimo, iniciatyvumo ir kūrybingumo kompetencijas.

Gabių ir talentingų mokinių ekskursija vykdyta ir apmokėta projekto „Kokybės krepšelis“ lėšomis