Kauno Pilėnų progimnazijoje įgyvendinamas ES projektas „Kokybės krepšelis“, kurio vienas pagrindinių uždavinių – mokinių pažanga. Didžioji dalis „Kokybės krepšelio“ lėšų skirta mokinių edukacinių erdvių įkūrimui ir atnaujinimui: įrengtas informacinis centras su 40 ergonominių darbo vietų, įruoštos dvi kompiuterizuotos lietuvių ir matematikos klasės, kuriose prie kompiuterių personalizuojant ugdymą gali dirbti po 30 mokinių, įgyta vienuolika skaitmeninių ekranų, nupirkta 10 komplektų robotų, mokyklos koridoriuose pakabinti du informaciniai TV ekranai. Dvidešimtyje įvairių dalykų kabinetų interaktyviomis lentomis naudojasi visi mokyklos mokiniai.

Sistemingai organizuojami mokymai mokytojams, tobulinamos jų skaitmeninės kompetencijos. 2023 m. vasario 28 d. vyko baigiamasis tęstinės programos „Interaktyvių priemonių panaudojimo galimybės įtraukiojo ugdymo organizavimui“ seminaras.  Mokytojai išsikėlė uždavinį – siekiant mokinių pažangos ir pasiekimų gerinimo, stiprinti gerąsias mokinių mokymosi patirtis ir mokymosi motyvaciją.